logotype
Tartalomjegyzék
Eredmények
2017 november
2017 november
Atlétika
Atlétika
eredmények
Asztalitenisz
Minden oldal



Tanulásban akadályozott tanulók őszi atlétika versenye

Csömör, 2017.10.25.

Eredmények

300 m síkfutás

II. Völgyi László Kevin

III. Lakatos Pál

400 m síkfutás

V. Kovács Gábor

800 m síkfutás

V. Mihály Antal

1500 m síkfutás

I.Péczeli Tamás

Svédváltó csapat

Lányok: II. helyezés Bátor Szilvia /a váci csapat tagjaként futott/

Fiúk: II. helyezés csapattagok: Völgyi László Kevin

Lakatos Pál

Mihály Antal

Péczeli Tamás

Összesen:

I. 1 db

II. 1 db+ fiú, lány váltó

III. 1 db

V. 2 db

 

 


 

Pest megyei diákolimpia megyei atlétika versenyének részletes eredményei

Gödöllő, 2017. május 10.

I-II-III. korcsoport

300 m síkfutás

III. helyezett Völgyi Nikoletta

800 m síkfutás

V. helyezett Völgyi László Kevin

IV. korcsoport

100 m síkfutás

I. helyezett Tóth Barbara

II. helyezett Rostás Krisztina

200 m síkfutás

I. helyezett Rostás Krisztina

III. helyezett Tóth Barbara

400 m síkfutás

IV. helyezett Kanalas Anett

1500 m síkfutás

I. helyezett Péczeli Tamás

Súlylökés

III. helyezett holtversenyben: Rostás Krisztina és Tóth Barbara

Leány svéd - váltó II. helyezés

/tagok: Bátor Szilvia, Tóth Barbara, Völgyi Nikoletta, Kanalas Anett/

A Nyíregyházán megrendezésre kerülő országos diákolimpia versenyére továbbjutottak: Tóth Barbara, Rostás Krisztina és Péczeli Tamás.

Összesen:

I. helyezés 3 db

II. helyezés 1 db + a váltó csapat

III. helyezés 4 db

IV. helyezés 1 db

V. helyezés 1 db

Távolugró és kislabda - dobó diákjainknak is gratulálunk! :)

Közreműködő kollégáink munkáját ezúton is köszönjük!


 

2017. április 21. Gyömrő
Pest Megyei Diákolimpia Mezei Futóversenyén jártunk.
Büszkék vagyunk Rátok!
J

Összesített eredmények:

I. helyezés: 2 db
II. helyezés: 3 db
III. helyezés: 1 db
VI. helyezés: 3 db

0. korcsoport
100 m
III. Urbán Edina
VI. Urbán Róbert

1. korcsoport
600 m
I. Völgyi László Kevin

2. korcsoport
800 m
II. Lakatos Pál

3. korcsoport
800 m
VI. Völgyi Nikoletta

1200 m
VI. Baráth Adrián

4. korcsoport
1600 m
I. Péczeli Tamás
II. Ribár Dániel
II. Rostás Krisztina

 

 


 

Pest megyei Diákolimpia Asztalitenisz Verseny

2017. február 15. Abony

Eredmények:

- Rostás Krisztina I. helyezett lett a III. korcsoportos kategóriában

- Tóth Barbara V. helyezést ért el.

Intézményünk mindkét diákjának gratulálunk, a közreműködő pedagógus – Ambrus Zoltán Csabáné munkáját köszönjük.

Folyatatás következik Budapesten, 2017. április 28 – án az Országos döntőn.

 


 

 

Pest megyei Diákolimpia Atlétika versenye

Csömör, 2016. október 19.

Eredmények

III. korcsoport

300 m futás

III. Völgyi Nikoletta

 

IV. korcsoport

100 m futás

I.Rostás Krisztina

II .Tóth Barbara

200 m futás

I.Rostás Krisztina

III.Tóth Barbara; III.Skotner Rinaldo

400 m futás

III. Péczeli Tamás 

1500 m futás

I. Ribár Dániel

Súlylökés

II. Tóth Barbara

III. Rostás Krisztina

Összesen:

I.helyezés: 3 db

II.helyezés: 2 db

III.helyezés: 5 db

 

A versenyen részt vevők névsora:

Völgyi Nikoletta, Baráth Adrián, Sebők Roland,

Skotner Rinaldo, Rostás Krisztina, Tóth Barbara, Péczeli Tamás,

Ribár Dániel, Kovács Gábor

Kísérők: Ambrus Zoltán Csabáné gyógypedagógus,

Popa-Fekete Anita gyógypedagógiai asszisztens