aktuális
2018. január 09. kedd, 05:32

FIGYELEM!

Intézményünk gyógypedagógus álláshirdetése megtekinthető az alábbi linken:

Képtalálat a következőre: „álláskeresés”

Módosítás dátuma: 2018. január 09. kedd, 05:50

2017. december 22. péntek, 12:55

Megható pillanatokban részesülhettünk, hiszen óvodás és iskolás gyermekeink kedves karácsonyi műsorral készültek a karácsony köszöntésére.

Köszönjük a gyerekektől és kollégáktól a felkészülést és ezeket a pillanatokat!

Erre az évre ennyi volt! KÖSZÖNÖM és januárban folytatjuk!

Mindenkinek Áldott békés karácsonyt és sikerekben, és egészségben gazdag Új esztendőt kíván intézményünk minden tagja!

Módosítás dátuma: 2017. december 22. péntek, 13:00

2017. december 22. péntek, 07:16

Október 18. a magyar festészet napja.
Ebből az alkalomból a Nagybajomi EGYMI rajzversenyt hirdetett tehetséges SNI tanulók körében.

Szép eredmények születtek - tanulóink nagyon lelkesek voltak. A képek az alábbi linken keresztül érhetőek el:

2017. december 22. péntek, 06:56

A 2017 október 26-án meghirdetett és az Arany János Emlékévhez kapcsolódó szépíróverseny nagyszámú beküldött munkája közül nehezen sikerült eredményt vonnunk.

Ezúton is köszönjük a beküldött írásokat!
Az okleveleket, az emléklapokat és az apróbb ajándékokat eljuttattuk a címzettekhez.

2017. december 19. kedd, 18:45

2017. december 12-én délelőtt és délután rendeztük meg immáron 11. alkalommal a városi karácsonyi ajándékműsort, előadást az Arany János Kulturális Központ színháztermében, amelyre szeretettel vártuk a város, a járás és a Ceglédi Tankerületi Központ többi nevelési - oktatási intézményeinek gyermekeit és tanulóit is.

Köszöntőt mondott Dr. Czira Szabolcs polgármester, valamint Schleisz-Bognár Péter a Ceglédi Tankerületi Központ szakmai vezetője.

A rendezvény nagy közönségsikert aratott. Hétfőn a nyilvános főpróbára is több százan érkeztek (360 fő), a keddi délelőtti és délutáni előadás is egyenként közel 360 főt vonzott. Összességében elmondható, hogy a résztvevők köre 1000 fő körülire tehető.

Módosítás dátuma: 2017. december 19. kedd, 18:56

2017. december 19. kedd, 18:41

A hagyományokat követve az idén is adventi Sportnapon jártunk Cegléden a Losonti István EGYMI - ben.
Nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük a szervezést mindenkinek.

2017. december 19. kedd, 05:56

Nálunk is járt a Mikulás. Versekkel, dalokkal készültünk és nagyon boldoggá tettük. Édességből nem volt hiány, jövőre is jók leszünk!